Generalne sprzątanie – konieczność czy fanaberia?

Są ludzie, którzy bez sprzątania nie wyobrażają sobie życia. Ich dom lśni czystością, począwszy od piwnicy a na strychu skończywszy. Rzeczy poukładana są z aptekarską dokładnością, a w kącie nie widać żadnych brudnych skarpet. Generalne sprzątnie to dla nich konieczność, ponieważ źdźbło kurzu doprowadza ich do szaleństwa.

Jest jednak drugi typ ludzi – tacy, którzy sprzątanie uważają za stratę czasu – „Po co mam sprzątać, skoro i tak się nabrudzi?” pytają i czas, w którym mieliby posprzątać dom czy mieszkanie przeznaczają na rzeczy zdecydowanie bardziej (ich zdaniem)potrzebne lub przyjemne.

Są również ludzie, którzy znajdują się na pograniczu obydwu postaw – w domu maja w miarę czysto ale porządku nie stawiają na pierwszym miejscu. Kiedy im się nie chce to po prostu, najzwyczajniej w świecie – pozwalają sobie na bałagan, nie robiąc z tego jakiegoś większego problemu. Bo w życiu bywa różnie.

Podobnie rzecz się ma do stosowania kosmetyków. Zamawiamy wybrany kosmetyk w sklepie internetowym Oriflame (na przykład krem do twarzy na noc). Niektórzy stosować go będą każdego wieczora, o podobnej porze, aby jak najszybciej zauważyć efekty, inni używać go będą sporadycznie, albo po otwarciu słoiczka całkowicie o nim zapomną, lub przeważnie będą go używać, ale gdy zapomną lub nie będą mili możliwości zrobić tego przez jeden lub dwa wieczory – świat się dla nich nie zawali. „różni ludzie, różne potrzeby” jak mawia mądre powiedzenie. Dlatego też Oriflame wychodzi naprzeciw potrzebom i daje klientom możliwość nabycia kosmetyków poprzez zamówienia z katalog Oriflame – ladies-club.pl, za pośrednictwem konsultanta Oriflame, bądź w sklepie internetowym Oriflame. By każdy był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z tą firmą.